O nas

Wyspa kuchenna

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się produkcją frontów kuchennych. Chcąc sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom klientom stale rozwijamy naszą ofertę, wzbogacając ją o kolejne wzory frontów kuchennych i unowocześniając proces ich produkcji.

Nasz oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów mebli, a także osób prywatnych. Naszym celem jest nieustanny rozwój oferowanych produktów i podążacie za aktualnymi trendami w wystroju wnętrz.

Co oferujemy?

Produkujemy fronty kuchenne dopasowane do potrzeb każdego klienta. Nasza oferta to: fronty drewniane, lakierowane, fornirowane oraz fronty akrylowe dostępne w różnych rozmiarach, posiadające różne tekstury i różne sposoby wykończenia.

Nasze fronty kuchenne charakteryzują się dużą trwałością Zewnętrzna powłoka frontów odporna jest na zarysowanie, odpryśnięcia i inne uszkodzenia.

Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową realizację zleceń – zazwyczaj od dwóch do czterech tygodni w zależności od rodzaju zamówienia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy transport zamówień, pod wskazany przez adres. A w przypadku dużych zamówień również darmowy.